OEKO-TEX SERTİFİKALI %100 DOĞAL BEBEK DOSTU ÜRÜNLER

Hikayemiz

                                           


Kurucumuz Elektrik-Elektronik Mühendisi A. Kadir ASLAN, Afrika’ya yaptığı seyahatlerde bebek ölümlerinden duyduğu rahatsızlık üzerine derin bir araştırmaya girmiş, bebek sağlığına doğrudan etkenlerin; beslenme ve ilaç, dolaylı etkenlerin ise giyim, hijyen ve bilgisizlik olduğunu görmüş ve global bir çözüm adına giyim sektöründe tüm dünyaya aynı anda sağlıklı ürünler ulaştırabileceğini tespit etmiştir. Diğer alanlarda ise sosyal sorumluluk üstlenmekte anneleri bebek sağlığı ve gelişiminde profesyonel bilgiler sunmakta; ayrıca gerekli yardım kuruluşlarıyla beraber çalışmaktadır. Özellikle ülkemizde bebek tekstil ürünlerinin ARGE çalışmaları yapılmadan ve bebek cilt sağlığına birinci derecede önem  verilmeden üretildiğini gördükten sonra Sarebaby markasını kurmuştur.

Sarebaby, Türkiye’mizin verimli ovalarından el toplama yöntemiyle toplanan pamuklardan %100 doğal ve cilt dostu olan bebek tekstil ürünlerini üreterek ülkemize ve dünyaya bu ürünleri ulaştırmaktadır. Sarebaby ürünleri bebeğin doğrudan sağlığına koruyucu etki etmekle beraber, bebeklerin ruhsal sağlığına yönelik anne eli serisi gibi inovatif giyim ürünlerini en doğal haliyle geliştirmeye gayret etmektedir.   

Sarebaby, Aslanlar Grup’un tescilli bir markasıdır. Aslanlar Grup ticari birikim ve tecrübesiyle Türkiye’nin en hızlı gelişen tekstil kenti Bursa’da faaliyet göstermektedir. Aslanlar Grup kurulduğu yıldan bugüne bulunduğu sektörlere yön vermektedir.

Sarebaby, anneler ve bebeklerin tüm ihtiyaçlarını; organik ve birinci sınıf kalitede ürünler ile karşılamak için kurulmuş bir e ticaret markasıdır. Sarebaby kısa sürede yükselişiyle marka bilinirliğini sağlamış ve hedeflerine ulaşmak için hızla yol almaktadır. Markamız günümüzde dijitalleşen dünyanın farkındalığıyla e ticaret platformlarında kendini konumlandırmıştır.

sarebaby.com  e ticaret sitesinin yanı sıra Hepsiburada, N11, Trendyol, Amazon Türkiye, Etsy, Ebay ve Amazon Avrupa gibi ünlü online mağazalarda da iş ortaklığıyla yer almaktadır.Misyonumuz

Anneler ve bebeklere sağlıklı organik ürünler sunmak.
Tasarımda yenilikçiliğiyle müşterilerine yeni kolaylıklar üretmek.
Tüm hizmetlerinde mükemmeliyetçiliğiyle %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak.

Yenidoğan bebeklerin büyüme serüveninde ebeveynlerle samimi bağ kurarak destek olmak.

Tüm dünyada güvenilir ve lider bir marka olmak.


Vizyonumuz

Dünyanın en iyi anne ve bebek ürünleri markası olmak.